JĘZYK WŁOSKI TŁUMACZENIA NAUKA KOREPETYCJE

22.10.09

Sprzedający: MILAK2008
Cena Kup Teraz: 20,00 zł
Do końca: 12 dni (wto 03 lis 2009 10:55:43 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Tłumaczenia. Rosyjski. Poznań. 0,1zł za słowo.

14.08.09

Sprzedający: zoltarek23
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 6 dni (czw 20 sie 2009 18:27:53 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

szwedzki, fiński, angielski i inne: TŁUMACZENIA

01.04.10

Sprzedający: velkomme
Cena Kup Teraz: 35,00 zł
Do końca: 12 dni (wto 13 kwi 2010 11:26:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

LICENCJAT UW ANGLISTYKI - TLUMACZENIA !!!

29.06.10

Sprzedający: shogo88
Cena Kup Teraz: 10,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 12 lip 2010 00:04:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

zabudowy szklane cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.

Box sponsorowany

Wózki widłowe są koniecznym elementem w bardzo wielu firmach i przedsiębiorstwach, w szczególności w firmach zajmujących się produkcją i handlowych. Dzięki nim przenoszenie, transportowanie na terenie magazynu czy zakładu nie sprawia żadnych problemów. Aby móc prowadzić wózek zgodnie z przepisami, operator powinien mieć odpowiednie uprawnienia, czyli prawo jazdy na wózek widłowy. Egzamin na prawo jazdy na wózek zawiera zarówno części praktyczne oraz teoretyczne. Test praktyczny polega na zbadaniu umiejętności kandydata w zakresie kierowania wózka, a także operowanie widłami w celu rozmieszczania czy transportowania towarów. Z kolei egzamin teoretyczny tyczy się części teoretycznej związanej z eksploatacją i konstrukcją wózka. Firma Widlak PW wózki widłowe chce osiągnąć satysfakcję klientów, oferując do sprzedaży wózki nowe i używane wysokiej klasy, na które udziela gwarancje jakości. Wysoka jakość to jeden z naszych priorytetów. Każdy przyjmowany przez nas wózek widłowy poddawany jest dokładnemu przeglądowi technicznemu, którego efektem jest obiektywne i godne zaufania stwierdzenie jakości danego urządzenia. wózki widłowe. Wózki widłowe bardzo ważnym elementem są też zasady bezpieczeństwa podczas użytkowania wózka. Zasady te dotyczą zarówno bezpieczeństwa kierującego pojazd, a także, a może nawet przede wszystkim osób mogących znaleźć się w polu jego funkcjonowania. Tylko odpowiednie przeszkolenie kierowcy wózka pozwala na jego pewne użytkowanie. Pracodawcy muszą być tego świadomi.

Box sponsorowany

zabudowy szklane

Rozwój nowoczesnej techniki, jak również wszelkich gałęzi gospodarki umożliwia to, żeby wymyślać nowe tryby dekorowania i upiększania pomieszczeń i ich dzielenia. Znakomitym sposobem na rozdzielenie jakiegoś wnętrza stały się zabudowy szklane, które dzisiaj można stawiać praktycznie w każdym miejscu (również z płyty kartonowo-gipsowej) i mogą one mieć zastosowanie właściwie w każdym miejscu – domu, pracy itd. Zabudowy szklane to przede wszystkim wydzielanie jakiegoś miejsca szklaną powierzchnią i konstrukcją aluminiową lub stalową. Mogą nimi być kabiny prysznicowe, ściany działowe, lub ogrody zimowe, zabudowy odseparowujące stanowiska kasowe czy nawet drzwi (np. drzwi przeciwpożarowe lub drzwi ppoż., albo zwykłe drzwi Bydgoszcz) i różnorodne szklane wykończenia. Ich olbrzymim pozytywem jest szczególnie ładny wygląd, jak również wygoda, jaki powoduje użycie szkła. Nie ma większych kłopotów z domyciem, a także nie ma strachu przed mizerną odpornością. Szkło wykorzystywane do takich zabudowań jest niemal zawsze bardzo odporne i jest w stanie bardzo dużo wytrzymać (rzecz jasna w granicach zdrowego rozsądku). Nie ulega więc obiekcji, że zabudowy szklane i konstrukcje stalowe lub aluminiowe wykorzystywane we własnym domu, miejscu pracy czy przedsiębiorstwie (np. supermarkecie, biurowcu itd.) to rewelacyjne rozwiązanie, w sytuacji kiedy pragniemy, aby dane miejsce prezentowało się bardziej efektownie i estetycznie.

Box sponsorowany

Mimo tego, że w Polsce toczą się w ogromnej ilości sprawy, które dotyczą nielegalnej sprzedaży i zarabiania na tym pieniędzy, przestępcy mnożą się na potęgę bez obawy na konsekwencje. pranie pieniędzy, czy inaczej mówiąc pranie brudnych pieniędzy rośnie w zastraszającym tempie. Przestępcy wymyślają przeróżne nowe sposoby, poprzez które organom ścigania bardzo trudno jest uchwycić dużą ilość nielegalnych transakcji i niestety spora część przestępców wciąż działa. Przestępcy zarabiają nielegalnie z przeróżnych źródeł. Mają oni zyski poprzez handel narkotykami, papierosami, alkoholem z nielegalnych źródeł, wyłudzają oni również VAT. Pranie brudnych pieniędzy (radca prawny pranie pieniędzy- nazwa pochodzi stąd, że pierwszymi takimi miejscami były właśnie pralnie …) stało się dla wielu osób sposobem na życie. Tak nielegalnie pozyskane pieniądze, przestępcy usilnie ukrywają, a ze względu na coraz częstsze policyjne śledztwa, przestępcy wymyślają coraz bardziej dziwne sposoby na ich schowanie. Policja twierdzi, że przestępcy gospodarczy, a także ci kryminalni mają identyczne sposoby. Pranie brudnych pieniędzy to przecież specjalność osób przebiegłych i nie mających poczucia strachu przed konsekwencjami. radca prawny pomoże i znajdzie sposoby na ukrycie pieniędzy są różne, od bardzo prostych i prymitywnych (niestety takich jest niewiele) po bardzo wyrafinowane.

PRZYSIĘGŁE tłumaczenia NIEMIECKI też zwykłe

15.09.09

Sprzedający: tomsu
Aktualna cena: 9,99 zł
Do końca: 6 dni (pon 21 wrz 2009 14:17:50 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: Tłumaczenia polang

29.10.09

Sprzedający: oferia
Do końca: 13 dni (śro 11 lis 2009 21:41:51 CET)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE WSZYSTKIE JĘZY

15.02.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 11 dni (pią 26 lut 2010 12:47:14 CET)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

TŁUMACZENIA WĘGIERSKIE - MAGYAR

29.04.10

Sprzedający: makacs
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 28 maj 2010 16:59:14 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: Tłumaczenia, lekcje i korepetycje z jęz

15.02.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 11 dni (pią 26 lut 2010 12:18:11 CET)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: Tłumaczenia, szkolenia językowe

01.03.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 12 dni (sob 13 mar 2010 19:54:19 CET)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 1058, strona 16 z 106
<<<  -  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

cd, radca prawny Sławno