In vitro w broszurze

29.06.10

Zespół Ekspertów Episkopatu ds. Bioetycznych wyda niedługo broszurę o in vitro.

RSS

Prezydent Komorowski

08.08.10

- Wierzę w nas, Polaków - zakończył orędzie Bronisław Komorowski. Jarosław Kaczyński jego zaprzysiężenie zbojkotował i orzekł, że Komorowski został wybrany przez nieporozumienie

RSS

Poseł PO przeszukiwał torebki posłanek PiS? Sławomir Nitras pokazał film

29.12.16

W ambasadzie Francji przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie Joachim Loew ogłosił szeroki skład niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2016. Dowodzona przez niego drużyna będzie w tym turnieju grupowym rywalem Polaków.

RSS

Lubelszczyzna: potrącił 19-latkę i uciekł. Kobieta zmarła

15.12.13

- Kierowca na przejściu dla pieszych potrącił 19-letnią kobietę. Uciekł z miejsca wypadku. Ranna kobieta zmarła - powiedział portalowi Dziennikwschodni.pl sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

RSS

Napieralski i jego drużyna

15.05.10

Mimo że w sondażach może liczyć na 5-7 proc. poparcia, już wie, kto wraz z nim wprowadziłby się do kancelarii Prezydenta, gdyby wygrał wybory. Grzegorz Napierlaski przedstawił dziś swoją drużynę

RSS

Tygodnik Solidarność przeprasza Gazetę Wyborczą

08.08.10

Wydawca i naczelny Tygodnika Solidarność przeprosili na swoich łamach Gazetę za nieprawdziwy i obraźliwy dla zespołu Gazety (oraz Agory, jej wydawcy) zarzut, jakoby woła o inwigilację ugrupowań prawicowych, o delegalizację ich partii

RSS

PO, PiS i PSL za odrzuceniem sprawozdania KRRiT

29.06.11

Kluby PO, PSL i PiS zapowiedziały we wtorek w Sejmie głosowanie za odrzuceniem sprawozdania KRRiT za miniony rok. Za jego przyjęciem ma głosować klub SLD.

RSS

Tragedia w Wołominie: 2 dzieci w szpitalu, trzy osoby nie żyją

29.04.13

Trzy osoby nie żyją, a dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat z licznymi ranami kłutymi i ciętymi trafiło do szpitala - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Renata Mazur. Dzieci, które trafiły do szpitala przy ul. Niekłańskiej, są operowane.

RSS

Applebaum o nowym podziale Europy

08.09.10

Dawny podział Wschód-Zachód w Europie zastąpiony został przez nowy: Północ-Południe - pisze w dzisiejszym "Washington Post" znana komentatorka Anne Applebaum, żona polskiego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego.

RSS

PiS bierze TVP, SLD radio

29.09.09

Szefem telewizyjnej Jedynki miałby zostać Krzysztof Czabański, a Krzysztof Skowroński wrócić do radiowej Trójki. Prezesem Radia - Andrzej Siezieniewski związany z lewicą - tak wedlug Macieja Łętowskiego SLD i PIS planują podzielić publiczne media.

RSS

znalezionych: 5719, strona 6 z 572
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd