Magdalena Abakanowicz nie żyje. Miała 86 lat

22.04.17



RSS

Ranny prezydent Jemenu pokazał się w telewizji

08.07.11

Jemeńska TV nadała po raz pierwszy wideo z krótkim przemówieniem prezydenta Alego Abd Allaha Salaha, który 3 czerwca został ranny w ataku na jego pałac w Sanie i od 5 czerwca przebywa od tego czasu na leczeniu w Arabii Saudyjskiej.

RSS

Wittbrodt porzuca S

29.05.10

Senator PO prof. Edmund Wittbrodt zdecydował się odejść z S w proteście przeciwko zaangażowaniu się związku w kampanię wyborczą po stronie Jarosława Kaczyńskiego.

RSS

ETPCz: rozprawa ws. więzień CIA w Polsce będzie jawna

15.11.13

Europejski Trybunał Praw Człowieka odrzucił wniosek polskiego rządu o wyłączenie jawności planowanej na 3 grudnia rozprawy w sprawie domniemanych tajnych więzień CIA w Polsce - podał Reuters. To dobrze, ta sprawa powinna toczyć się jawnie - uważa Fundacja Helsińska.

RSS

Sąd zajmie się skórą rysia u ministra Szyszki

08.01.18

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne, po tym jak na Krupówkach w Zakopanem na postoju dorożek spłoszyły się konie.

RSS

Debata bezbarwna, choć z wpadką Komorowskiego

22.03.10

Debata prawyborcza PO była wyreżyserowanym partyjnym spektaklem. I choć obaj kandydaci nie szczędzili sobie uszczypliwości, było to przedstawienie dość bezbarwne i przewidywalne. Może poza wpadką Bronisława Komorowskiego.

RSS

"Bez kwalifikacji, lecz z chęciami". Senat wybrał ławników Sądu Najwyższego

01.07.18

Senatorowie PiS wybrali 13 osób na stanowiska ławników, których do SN wprowadziła prezydencka reforma. - Być może mieli dobre chęci, ale nie mieli kwalifikacji - mówili senatorowie PO, którzy zbojkotowali głosowanie. Nawet marszałek Stanisław Karczewski przyznał, że czuł "niedosyt".

RSS

100 dni rządów Ewy Kopacz. ''Arłukowicz wypełnił zadanie''

08.01.15

Premier Ewa Kopacz podsumowała na konferencji prasowej 100 dni swoich rządów. Jednym z najważniejszych punktów wystąpienia było zakończenie sporu z lekarzami POZ. - Arłukowicz otrzymał zadanie i w pełni je wypełnił - chwaliła ministra szefowa rządu.

RSS

Okuliści przestrzegają: W lany poniedziałek mamy pełne izby

22.04.14

Wody brudnej lub pod zbyt dużym ciśnieniem lepiej unikać w czasie dyngusowej zabawy - przestrzegają okuliści. Na dyżur w Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach trafiają ci, dla których tradycyjne polewanie skończyło się urazem oka.

RSS

Polak w 312 dni opłynął świat. "Spełniłem marzenie życia"

08.05.12

Tomasz Cichocki spełnił marzenie swego życia. Po 312 dniach ukończył samotny rejs wokół globu. W poniedziałek żeglarz z Olsztyna na jachcie "Polska Miedź" klasy Delphia 40.3 minął latarnię morską w pobliżu francuskiego Brestu, skąd 1 lipca rozpoczął podróż.

RSS

znalezionych: 6264, strona 7 z 627
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd