Konwencja Nowoczesnej: Nie odwrócimy się od uchodźców, 500 plus do zmiany

22.05.17

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne, po tym jak na Krupówkach w Zakopanem na postoju dorożek spłoszyły się konie.

RSS

Kaczyński w Radiu Maryja: Ostatnia rozmowa z bratem...

29.01.11

- Brat mówił mi wyłącznie o stanie zdrowia mamy. To była codzienna rozmowa - opowiadał prezes PiS. Według niego, do rozmowy doszło między 8.20 a 8.25. - Zanim poinformowano, że jest zła pogoda - podkreślił.

RSS

Palikot: 'W Polsce narasta przemoc. Zostałem oblany wodą z...'

22.04.13

- W Polsce narasta przemoc, która próbuje wypchnąć normalny dialog poza przestrzeń publiczną - mówił w Krakowie Janusz Palikot. Przywołał incydenty w Nowym Sączu, podczas których został oblany wodą, a jego spotkanie z kupcami zostało zakłócone.

RSS

Prokuratura zawiesza adwokatów Lwa R.

15.10.09

Łódzka prokuratura apelacyjna zawiesiła w wykonywaniu zawodu adwokata Marka Małeckiego i Piotra Rychłowskiego, byłych obrońców Lwa R. Obaj od kilku dni są podejrzani w śledztwie o fałszowanie opinii lekarskich za łapówki i utrudnianie spraw karnych.

RSS

Dymisja Gowina? Tusk: Decyzja będzie dopiero w poniedziałek

01.03.13

Będą bezpośrednie wybory w Platformie Obywatelskiej - poinformował na Twitterze rzecznik rządu Paweł Graś. - Premier Tusk poinformował Zarząd PO, że decyzję dotyczącą obecności ministra Gowina w rządzie podejmie w poniedziałek - dodał. To najważniejsze ustalenia dzisiejszego zarządu partii.

RSS

O co chodzi w Kirgistanie

08.04.10

Zamach stanu, do jakiego doszło w Kirgistanie, wziął się z niezadowolenia z polityki społecznej, kryzysu gospodarczego, korupcji i nepotyzmu rządzącego klanu. Gdy w 2005 roku prezydent Bakijew obalał poprzednika obiecywał demokratyzację. Ostatnio mówił o tym, że dla Kirgistanu jest ona niewłaściwa.

RSS

"Wiadomości" TVP: cuda-wianki

08.02.19

Po obejrzeniu czwartkowego programu informacyjnego TVP wiem już, że "Spiskowe macki oplotły pracowników Wiadomości". 

RSS

'Byliśmy stolicą wolnego świata'. Msza i apel

01.08.10

Współpraca i dialog to przesłanie powstańców - powiedział prymas Polski, abp Józef Kowalczyk w homilii wygłoszonej z okazji 66. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Także prezes Związku Powstańców Warszawskich Zbigniew Ścibor-Rylski podkreślał fenomen powstańczej solidarności. Wykonujący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna stwierdził, że Polska jest dziś wolna dzięki Powstaniu Warszawskiemu.

RSS

Leszek Miller tuż-tuż od kandydowania na szefa SLD

08.12.11

Szef klubu SLD Leszek Miller zapowiedział, że najpóźniej w piątek podejmie decyzję, czy będzie na sobotniej konwencji Sojuszu kandydował na przewodniczącego partii. Na konwencji rezygnację złożyć ma obecny lider Grzegorz Napieralski; wybrany ma zostać nowy szef ugrupowania.

RSS

Kolejna osoba twierdzi, iż widziała Iwonę Wieczorek w Paryżu

15.07.13

Iwona Wieczorek ponownie widziana w Paryżu? Matka zaginionej: - Zadzwoniła do mnie roztrzęsiona kobieta, że ją spotkała na stacji metra.

RSS

znalezionych: 6776, strona 7 z 678
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd