Prezydenci na Śnieżce

08.08.10

Bronisław Komorowski i Vaclav Klaus - prezydenci Polski i Czech - we wtorek pomodlą się wspólnie w kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. We mszy na najwyższym szczycie Karkonoszy ma uczestniczyć kilka tysięcy pielgrzymów.

RSS

Wojewoda wnioskuje do premiera o 438 tys. zł dla poszkodowanych w wybuchu kamienicy na Dębcu

22.03.18

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z wnioskiem o przyznanie 438 tys. zł pomocy ofiarom wybuchu w kamienicy na Dębcu.

RSS

"Złe użycie hamulców przyczyną wypadku pod Grenoble"

29.12.09

Jedną z przyczyn katastrofy polskiego autokaru pod Grenoble w 2007 roku było niewłaściwe użycie systemu hamulcowego przez kierowcę - wynika z ekspertyzy Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Dokument trafił do Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

RSS

Tusk się odbił

22.01.10

W porównaniu z grudniem poprawiły się oceny rządu i premiera - pokazuje najnowszy sondaż CBOS. Z rządem trzyma dziś 36 proc. Polaków (5 pkt proc. więcej niż miesiąc temu), ale przybyło też krytyków - z 31 do 34 proc.

RSS

Pobity 4-latek walczy o życie. Policja zatrzymała trzy osoby

29.12.13

Ciężko pobity czteroletni chłopiec z Bytomia trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali matkę dziecka, jej partnera oraz jego matkę. Chłopiec doznał licznych obrażeń, walczy o życie - podała policja.

RSS

Heroina w pokoju wirtuoza skrzypiec - Nigela Kennedy'ego

01.10.10

Niemiecka policja znalazła narkotyki w pokoju hotelowym wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy'ego. Taką informację podał na swojej stronie internetowej dziennik "Bild", powołując się na źródła w policji.

RSS

PiS chce przyłączyć do Warszawy aż 32 okoliczne gminy

01.02.17

Wybór kandydata republikanów Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych stanowi zagrożenie dla stosunków Unii Europejskiej z USA - powiedział w piątek przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker cytowany przez Reutera.

RSS

Kornel Morawiecki: Będziemy zmieniać media na służebne społeczeństwu

08.08.18

- W Polsce większość mediów nastawia społeczeństwo przeciwko Rosji. Czy to jest dobre? Nie, to powinno się zmienić. Najpierw wygrajmy wybory, później będziemy zmieniać media na służebne społeczeństwu - mówi w "Rzeczpospolitej" Kornel Morawiecki.

RSS

"Platforma pomaga PiS". Nie dla konwencji antyprzemocowej

22.10.14

Komisja sprawiedliwości i praw człowieka nie przyjęła na posiedzeniu ustawy ratyfikującej konwencji o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

RSS

Aleje Lecha Kaczyńskiego? Bydgoscy radni jej nie chcą. Mają plan, jak zmienić nazwę

29.12.17

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne, po tym jak na Krupówkach w Zakopanem na postoju dorożek spłoszyły się konie.

RSS

znalezionych: 6124, strona 8 z 613
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd