Co dalej z Cimoszewiczem?

01.10.09

Norweg Thorbjoern Jagland nowym szefem Rady Europy. Jego rywal Włodzimierz Cimoszewicz wraca do kraju. Czy SLD namówi go do walki o prezydenturę?

RSS

Kto płaci dwa tysiące za wypełnienie ankiety konstytucyjnej

09.04.17

W ambasadzie Francji przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie Joachim Loew ogłosił szeroki skład niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2016. Dowodzona przez niego drużyna będzie w tym turnieju grupowym rywalem Polaków.

RSS

Komorowski pisze list do premiera Tuska. W sprawie OFE

22.01.11

Prezydent Bronisław Komorowski wystosował list do premiera w sprawie zmian w OFE. Napisał, że zasadniczą sprawą jest to, "by nie stracić z oczu potrzeby zmian w całości systemu emerytalnego". Zapowiedział również, że zorganizuje debatę publiczną na ten temat.

RSS

Będzie proces za dyskryminację Romów

01.03.11

Rom, którego wyproszono z klubu Cuba Libre tylko dlatego, że jest Romem, złoży we wtorek pozew w sądzie.

RSS

Papier z zobowiązaniami Tuska w sejmowych toaletach

01.09.11

Skandal w Sejmie, a dokładnie w tamtejszych toaletach. Ktoś zawiesił rolki papieru toaletowego z nadrukowanymi dziesięcioma zobowiązaniami rządu Donalda Tuska. I choć na rolkach można przeczytać: "Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej", to politycy tej partii zaprzeczają, by mieli z żartem coś wspólnego. PO nazywa akcję "prymitywnym happeningiem".

RSS

Kukiz do ''S'': ''Jaką macie kontrolę nad posłami? Żadną''

01.07.11

Po godzinie 17 przed kancelarię premiera dotarły ostatnie grupy protestujących związkowców "Solidarności" i demonstracja się zakończyła. Wcześniej demonstrujący podpalili przed gmachem Sejmu stos plastikowych krzeseł. Przed demonstracją na pl. Piłsudskiego odbył się koncert na którym grał m.in. Paweł Kukiz z zespołem "Piersi". Ze sceny padały ostre słowa i gesty, m.in. pod adresem "Gazety Wyborczej" i rządzącej koalicji.

RSS

"Wyborcza" najbardziej opiniotwórczym medium w listopadzie

22.12.18

'Gazeta Wyborcza' była najczęściej cytowanym polskim medium w listopadzie 2018 r. - wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów

RSS

PiS: Czas powrócić do idei "zero tolerancji" dla bandytów

22.08.13

Politycy PiS proponują powrót do idei "zero tolerancji" dla bandytów w związku z nasilającym się problemem z pseudokibicami. Uważają też, że do walki ze stadionowymi bandytami należy wykorzystać CBŚ. Policja odpowiada, że Biuro zwalcza przestępców powiązanych z pseudokibicami.

RSS

Wielkie odkrycie: najstarsze ślady ludzi w Polsce

22.10.10

W okolicach Kończyc pod Cieszynem archeolodzy odnaleźli najstarsze na terenie Polski ślady człowieka.

RSS

Wicemarszałek oferowała swoje szkolenia. "Dziwna sprawa"

15.06.16

W ambasadzie Francji przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie Joachim Loew ogłosił szeroki skład niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2016. Dowodzona przez niego drużyna będzie w tym turnieju grupowym rywalem Polaków.

RSS

znalezionych: 6576, strona 8 z 658
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd