Agent Tomek był skazany

29.10.09

Słynny agent CBA Tomasz K. dziesięć lat temu został skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku.

RSS

Zygmunt Bauman miał wypadek w Lublinie, złamana kość

29.09.12

Wybitny socjolog i filozof prof. Zygmunt Bauman był gościem wieczoru w lubelskim Ośrodku "Brama Grodzka - Teatr NN". Do wypadku doszło, gdy schodził po schodach po zakończeniu spotkania.

RSS

Uciszają agentów za Radom. Wcześniej tropili "układ korupcyjny"

01.11.18

Byli funkcjonariusze, których szefostwo CBA podejrzewa, że informowali media o korupcji w Radomiu, są straszeni konsekwencjami karnymi, a nawet odebraniem emerytur. Biuro nie chce potwierdzić, czy odbywa się to w ramach formalnego śledztwa.

RSS

Bankowe (r)ewolucje

14.08.09

Sektor bankowy rozwija się dosyć prężnie i radykalnie zmienia. Ostatni kwartał tego roku to czas fuzji i przejęć, po których bankowość nad Wisłą będzie wyglądać zupełnie inaczej

RSS

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz przyleciał do Gruzji. Zapewnia o polskim wsparciu

08.08.18

- Przybyliśmy do Tbilisi, by upamiętnić 10. rocznicę agresji Rosji na Gruzję i potwierdzić poparcie dla suwerenności, niepodległości i integralności terytorialnej - powiedział szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz podczas dwudniowej wizyty w tym kraju.

RSS

Filip Grzegorczyk został nowym prezesem Tauronu

15.11.16

88. ceremonia rozdania Oscarów przeszła do historii. Leonardo DiCaprio doczekał się statuetki, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Spotlight\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" najlepszym filmem, a Inarritu trzecim reżyserem w historii z dwoma nagrodami za reżyserię dwa lata z rzędu. Podsumowujemy Oscary.

RSS

Ziobro chce wymienić prezesów sądów w całym kraju. Rewolucja do końca roku

15.04.17

Wybór kandydata republikanów Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych stanowi zagrożenie dla stosunków Unii Europejskiej z USA - powiedział w piątek przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker cytowany przez Reutera.

RSS

Jednak nie ma zgody ws. nowego premiera Grecji

08.11.11

Rzecznik greckiego rządu zaprzeczył doniesieniom, że premier Grecji Jeorjos Papandreu i jego konserwatywny rywal Antonis Samaras doszli do porozumienia w sprawie szefa nowego rządu koalicyjnego. Wcześniej o sukcesie rozmów poinformowała telewizja Net i podała, że nazwisko nowego premiera poznamy we wtorek.

RSS

Próbna matura z matematyki dla... nauczycieli

08.11.09

Uczniowie nie dowiedzą się, jakie błędy zrobili na próbnej maturze z matematyki. W historii próbnych matur zdarzy się to pierwszy raz

RSS

Rubel ostro w dół. Miedwiediew: "Potrzebna rezerwa leków"

08.01.15

Premier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew polecił Ministerstwu Zdrowia Rosji, aby w związku z trudną sytuacją gospodarczą stworzyło zapasy leków na "czarną godzinę".

RSS

znalezionych: 6902, strona 8 z 691
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd