Niemiecki dziennik kpi z ministra Sikorskiego: Wkrótce będzie...

29.06.14

Nazwisko Sikorskiego na zawsze będzie się kojarzyć ze zbezczeszczonym przez brytyjskiego premiera pakietem fiskalnym - pisze "Sueddeutsche Zeitung" i ironizuje na temat szefa polskiej dyplomacji.

RSS

PiS na kongresie poprze Jarosława i Lecha Kaczyńskich

08.03.10

PiS nie może sobie pozwolić na to, by jego wizerunek kojarzył się głównie z hakami i agentem Tomkiem. Potrzebny jest nowy język, nowe pomysły, nowi ludzie - mówi socjolog Tadeusz Szawiel.

RSS

W piątek pogrzeb Łukasza Urbana, ofiary zamachowca z Berlina

29.12.16

W ambasadzie Francji przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie Joachim Loew ogłosił szeroki skład niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2016. Dowodzona przez niego drużyna będzie w tym turnieju grupowym rywalem Polaków.

RSS

Hongkong: policja użyła gazu łzawiącego. Pekin zabiera głos

29.09.14

Hongkońska policja użyła gazu łzawiącego przeciwko prodemokratycznym demonstrantom, którzy protestowali przed siedzibą władz. Wcześniej szef rządu Leung Chun-ying wzywał, by ludzie nie brali udziału w - jak to określił - "nielegalnej" manifestacji.

RSS

Znaleziono matkę rocznego chłopca porzuconego w parku

29.04.10

Policja odnalazła 22-letnia matkę półtorarocznego dziecka porzuconego w Bytomiu. Kobieta odnalazła się w Chorzowie. Jeśli opuściła dziecko celowo, grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności. Sąd w Chorzowie zdecyduje wkrótce, kto będzie sprawował opiekę nad chłopczykiem.

RSS

"Franciszek i basta!". Rzecznik Watykanu ucina dyskusje

15.03.13

O poprawne nazywanie nowego papieża Franciszkiem, a nie Franciszkiem I zaapelował podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami rzecznik prasowy Watykanu, ks. Federico Lombardi SJ. Dodał, że jest to odniesienie się do św. Franciszka z Asyżu. A co na ten temat sądzą językoznawcy?

RSS

Rodzina Madzi murem za Rutkowskim. A policja szykuje pozew

08.02.12

- Dopóki nie przyjechał pan Rutkowski, nie mieliśmy wsparcia - psychologów i mediatorów. Nikt nie powiedział nam, że wsparcie jest możliwe - twierdzi rodzina półrocznej Magdy z Sosnowca. Po południu bliscy Katarzyny W. wystąpili na konferencji z Krzysztofem Rutkowskim. I bronili go przed zarzutami mediów i policji. Bo ta utrzymuje, że psychologowie byli gotowi pomóc i zapowiada pozew przeciwko Rutkowskiemu.

RSS

Zmarła chemiczka polskiego pochodzenia. Wynalazła kevlar

22.06.14

W wieku 90 lat zmarła w USA chemiczka polskiego pochodzenia Stephanie Kwolek, która w 1965 wraz ze swym zespołem wynalazła kevlar - wyjątkowo silne włókna, dziś stosowane m.in. w kamizelkach kuloodpornych.

RSS

Medialne imperium KGHM

08.04.10

Miedziowa spółka ma już swoją gazetę, radiowęzeł, a teraz wewnętrzną telewizję. Zarząd chce w ten sposób rozbić monopol związków zawodowych na przekazywanie informacji pracownikom.

RSS

Neonaziści zabijają w Niemczech. Merkel ostro: To hańba

15.11.11

Angela Merkel oceniła, że wykryte w minionych dniach morderstwa imigrantów, popełnione przez neonazistowski gang, to "hańba dla Niemiec". Opowiedziała się też za zbadaniem możliwości delegalizacji neonazistowskiej partii NPD.

RSS

znalezionych: 5719, strona 8 z 572
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd