Sikorski o Wikileaks: Pani Fotydze jest przykro

08.09.11

- Przeciek Wikileaks odsłaniający stosunek dyplomatów USA w Warszawie do polityki zagranicznej rządu PiS musi być dla tej partii "szczególnie druzgocący" - powiedział szef MSZ Radosław Sikorski.

RSS

PiS traci osiem procent. PSL poza Sejmem. Nowy sondaż

15.10.10

PO i PiS solidarnie tracą w najnowszym sondażu TNS OBOP. Platforma ma o jeden, a PiS aż o osiem punktów procentowych mniejsze poparcie w porównaniu z poprzednim badaniem. PSL znów pod progiem wyborczym.

RSS

Gdy trwoga, to do Dorna

01.12.09

- Wyciągamy rękę do naszych byłych kolegów partyjnych. Marszałkowie Marek Jurek i Ludwik Dorn w PiS byli naszą wartością dodaną - mówił wczoraj w Radiu ZET szef Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński

RSS

Groźny wirus zaatakował Niemcy, już 6,5 tys. chorych dzieci

29.09.12

W kilku wschodnich krajach związkowych Niemiec co najmniej 6,5 tys. dzieci i młodzieży zakaziło się norowirusem - podaje "Spiegel". Do zakażeń doszło przypuszczalnie po spożyciu w przedszkolach i szkołach skażonych posiłków. Resort zdrowia Saksonii obawia się, że może dojść do epidemii na skalę kraju.

RSS

Miasta mówią PiS-owi NIE!

22.10.18

PiS pierwszy w sejmikach, ale bez gwarancji władzy. Totalna klęska rządzącej partii w Warszawie: Rafał Trzaskowski prezydentem już w pierwszej turze

RSS

Po Dudzie z PiS jest już kolejny kandydat na prezydenta

15.12.14

Janusz Palikot, lider Twojego Ruchu, będzie kandydował w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. - To nieprawda, że prezydent jest tylko strażnikiem żyrandola. Polska potrzebuje aktywnej prezydentury - przekonywał.

RSS

Warszawa: pierwszy publiczny przejazd pociągu II linii metra

29.09.14

W 14 minut pociąg Inspiro przejechał ze stacji Rondo Daszyńskiego pod Wisłą do stacji Dworzec Wileński wzdłuż całej drugiej linii metra. Za 2 dni kończy się jej budowa. Ale dla pasażerów będzie dostępna dopiero w listopadzie.

RSS

Samokrytyka Sosnowskiego

22.03.10

Dla niektórych dziennikarzy - Rzeczpospolitej, Naszego Dziennika, Gazety Polskiej i kilku innych wyżej lub niżej nakładowych gazet - świat jest bajecznie prosty. Dzieli się na Agorę i wszystko, co jest poza nią. W tej konstrukcji myślowej Agora występuje jako odpowiednik imperium zła.

RSS

Katastrofa myśliwca MiG-29 w warmińsko-mazurskim. Pilot nie żyje

08.07.18

W okolicach Pasłęka (woj. warmińsko-mazurskie) rozbił się myśliwiec MiG-29 - podało MON. Pilot zdołał się katapultować, ale nie przeżył. Przyczyna katastrofy nie jest znana.

RSS

Seksuolodzy: Profesor Gapik przekraczał granice

29.03.10

Lechosław Gapik, który molestował pacjentki, nie może już prowadzić terapii zaburzeń seksualnych. - Mam prawo do swoich metod. Nie zrezygnuję z nich - broni się seksuolog

RSS

znalezionych: 6576, strona 9 z 658
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd