Prokurator Śpiewak nie wszczyna śledztwa w sprawie Srebrnej. I właśnie awansowała

29.03.19

Prokurator Renata Śpiewak, która prowadzi sprawę doniesienia o podejrzeniu popełnienia oszustwa przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, właśnie awansowała - dowiedziała się nieoficjalnie "Wyborcza".

RSS

Chiny chcą zbudować bazę na Księżycu. Będzie gotowa w 2016 roku?

01.01.12

Rząd wydał pierwszy oficjalny dokument, w którym zapowiada plan pięcioletni, który sprawi, że Chiny staną się światową potęgą w kosmosie. To priorytet działalności narodowej agencji kosmicznej. Chińczykom marzy się założenie bazy kosmicznej na Księżycu. Prawie 40 lat po tym, jak badania na satelicie przerwali Amerykanie - wskazuje brytyjski dziennik "Guardian".

RSS

Zaginął Piotr Kijanka. Rekonstrukcja wydarzeń sprzed miesiąca [INTERAKTYWNA MAPA]

08.02.18

prezentacje maturalne – zrealizowano zamówienie na wszystkie firmy z branży, czyli wszystkie firmy trudniące się pisaniem prac i z zakresu prezentacji maturalnych – polecamy równieżÂ pisanie prac wszelkiego typu. Wielkimi krokami zbliżają się matury, które wielu licealistom spędzają sen z powiek. Od kilku miesięcy spędzają oni całe dnie na sprawdzaniu swojej wiedzy oraz tworzą prezentacje maturalne, które […]

RSS

Śmierć 19-latka na meczu siatkówki. Śledztwo

08.10.09

Tragiczny wypadek w sportowej sali. W czasie meczu siatkówki źle poczuł się jeden ze studentów. Mimo szybkiej reanimacji chłopak zmarł. Sprawę bada prokuratura.

RSS

Protesty w USA - aresztowania za maski i rysowanie kredą

22.09.11

Od soboty setki osób z całej ameryki protestują przeciw amerykańskiemu systemowi bankowemu. Jak informują media i sami protestujący, dochodzi do aresztowań, czasem z powodu błahych i niekaranych normalnie przewinień.

RSS

Najważniejsze europejskie wydarzenie LGBTI tym razem w Polsce. Hanna Gronkiewicz-Waltz pisze specjalny list

01.11.17

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne, po tym jak na Krupówkach w Zakopanem na postoju dorożek spłoszyły się konie.

RSS

Kiszczak za Wujka, czwarty raz

08.02.10

Czwarty proces gen. Czesława Kiszczaka, b. szefa MSW oskarżonego o przyczynienie się do śmierci górników z kopalni Wujek w grudniu 1981 r., zaczął się w piątek przed warszawskim sądem okręgowym.

RSS

Sikorski: Polska wśród krajów najbardziej pomagających Haiti

22.01.10

Bo wpłacamy dużo do unijnych funduszy pomocowych, a EU przekazało już dla Haiti 20 mln euro. A dwa kursy samolotu rządowego na Haiti też nie są tanie - mówił minister spraw zagranicznych. Samolot z pomocą odleciał dziś z Okęcia.

RSS

Kler, władze, policja. Centrum ds. beatyfikacji JP II

01.02.11

Centrum koordynacyjne do spraw organizacji uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II 1 maja powołano w Rzymie. W jego skład wchodzą przedstawiciele rzymskiego wikariatu, władz Wiecznego Miasta i wszystkich służb porządkowych.

RSS

Gdańscy radni PO przyjmą apel do rządu na rocznicę samorządu

08.03.17

W Dorking w Wielkiej Brytanii odbyły się w niedzielę dziesiąte mistrzostwa w noszeniu żon. Uczestnicy musieli pokonać tor przeszkód o długości 380 metrów z żoną na plecach. Żona mogła być własna albo \\\\\\\\\\\\\\\"pożyczona\\\\\\\\\\\\\\\", musiała jednak mieć więcej niż 17 lat i ważyć co najmniej 50 kilogramów. Do pokonania były liczne przeszkody, w dodatku publiczność polewała zawodników wodą z wiader. Zwyciężyła para z Walii - Jack McKendrick i Kirsty Jones. W nagrodę otrzymali beczkę piwa.

RSS

znalezionych: 6902, strona 9 z 691
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd