Kancelaria Prezydenta: ";) Nie chcemy Waszych nr. PESEL"

08.12.09

- Chcemy Was uspokoić. Odpowiadamy na Wasze pytania nawet wtedy, gdy nie mamy numerów serii Waszych dowodów osobistych ;) - czytamy w oświadczeniu Kancelarii Prezydenta. Pracownicy Lecha Kaczyńskiego odpowiedzieli na doniesienie "Rzeczpospolitej", jakoby dziennikarze, którzy nie podali swoich nr. PESEL czy paszportu, nie mogli skontaktować się z głową państwa.

RSS

Portal nasza-klasa.pl w wersji mobilnej

01.11.09

Nasza-klasa oraz Mobile Experts podpisały umowę o współpracy, której celem ma być sukcesywne udostępnianie serwisów i aplikacji na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne.

RSS

Libia: rząd zapowiada użycie siły

01.03.11

- Libia spróbuje rozmawiać ze zbuntowanymi miastami, nim użyje siły wobec rebeliantów - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Chaled Kaim.
Przeciwnicy Kadafiego też szykują się do walki (fot. Forum)

RSS

Sąd: Martyniuk nie był żadnym agentem. "Oto, czym jest IPN"

15.05.12

Wacław Martyniuk, były poseł SLD, nie był współpracownikiem SB - orzekł sąd w Gliwicach. Trzy lata temu o kłamstwo lustracyjne oskarżył go IPN

RSS

Z Izraela do Wisły Kraków

01.02.11

Pomocnik z Izraela Maor Melikson został nowym piłkarzem Wisły Kraków. Zgodnie z podpisanym kontraktem ma on być zawodnikiem "Białej Gwiazdy" przez cztery i pół roku - można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej klubu.

RSS

Allegro dla sztuki – niezwykły projekt renowacji obrazu Matejki

29.09.09

Allegro wesprze renowację obrazu Joanna d’Arc . Na wystawionych aukcjach będzie można kupić wirtualne części obrazu, a dochód z ich sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na jego renowację.

RSS

Libia ściga byłego premiera

29.09.11

Libijski prokurator generalny wydał nakaz aresztowania przebywającego w Tunezji byłego premiera Libii Al-Bagdadiego Alego al-Mahmudiego - poinformował minister sprawiedliwości w tymczasowych władzach Libii.
Al-Bagdadi Ali al-Mahmudi (fot. Reuters/Forum)

RSS

Głosy 'Trójki' bronią odwołanej M. Jethon. Andrus, Mann, Metz...

01.01.10

Kilkudziesięciu dziennikarzy radiowej "Trójki" protestuje przeciwko odwołaniu dyrektor Magdy Jethon. I zastąpieniu jej Jackiem Sobalą. - Polskie Radio stanowi dobro społeczeństwa, nie zaś jakiejkolwiek partii - napisali w liście do premiera i marszałka Sejmu

RSS

Zarobki. Kariera. Prozac

22.04.10

Depresja zagraża dzisiaj nam wszystkim. Według Światowej Organizacji Zdrowia, stanowi ona jedną z głównych przeszkód w pracy i w życiu społecznym. praca.wp.pl

RSS

Apple odświeża linię MacBooków Pro

15.04.10

Sklep Apple’a zniknał na chwilę z Internetu by powrócić na nowo z odświeżoną ofertą. Pojawiły się nowe komputery Macbook Pro.

RSS

znalezionych: 11550, strona 6 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd