Napływa arktyczne powietrze. Będzie zimno, w nocy przymrozki

15.10.11

O złotej polskiej jesieni na razie możemy zapomnieć. W najbliższych dniach będzie się utrzymywać temperatura od 5 do maksymalnie 10 stopni. W nocy możemy spodziewać się przymrozków, ale drogowcy deklarują, że są gotowi do odparcia pierwszego ataku zimy.

RSS

Trójmiejskie sieci bezprzewodowe najbezpieczniejsze w Polsce

29.12.09

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

RSS

Kupił wysepki koło Szkocji. Jest tam sześć domków, pub, owce i kury

29.03.10

Szwajcarski biznesmen kupił kilka wysepek u zachodniego wybrzeża Szkocji. Zapłacił za nie 2,5 mln funtów. Chodzi o wyspę Sanda, na której jest jeden pub i która ma tylko jednego mieszkańca, oraz o sąsiednie wysepki Sheep Island (owczą) i Glunimore.

RSS

"Hadżić też będzie wkrótce w Hadze"

15.07.11

Serbski minister ds. współpracy z haskim trybunałem ds. zbrodni wojennych w dawnej Jugosławii Rasim Ljajić zadeklarował, że Goran Hadżić, ostatni poszukiwany przez trybunał za zbrodnie z lat 90., będzie wkrótce w Hadze.
Goran Hadżić w 1992 r. (fot. Christian MarĂŠchal)

RSS

Znany prawnik wśród adwokatów Polańskiego. Zna...

01.10.09

Prawnicy reprezentujący Romana Polańskiego dokooptowali do swego zespołu wpływowego adwokata Reida Weingartena. "Zwerbowanie Weingartena jest silnym sygnałem, że zespół prawny Polańskiego zamierza mocno nacisnąć dźwignie władzy w Waszyngtonie w jego sprawie" - pisze "New York Times".

RSS

[RELACJA] Pierwsza debata w TVP. Kto wypadł najlepiej?

08.09.11

DO WYBORÓW POZOSTAŁO 33 DNI. DZISIAJ: O 22.15 debata w TVP1 z udziałem wszystkich 7 komitetów || Palikot przedstawia kolejną porcję rewelacji o politykach || PJN przedstawia program dla wsi || Napieralski odwiedza Kujawy

RSS

Windows 7, Core 2 Duo, 10 godzin pracy na baterii, czyli Eee Pad ASUS-a

01.06.10

Eee Pad to tablet, który może robić wrażenie. ASUS wyposażył go w 12-calowy ekran, procesor Core 2 Duo CULV i system Windows 7. A wszystko to puentuje 10 godzin pracy bez ładowania baterii.

RSS

Microsoft żąda od litewskiej witryny torrentowej 43 miliony dolarów

29.01.10

Microsoft wyciąga ciężkie działa do walki z piractwem. Wraz z litewską organizacją LANVA chce zlikwidować w tym kraju największy katalog plików BitTorrent – LinkoManija.

RSS

Grzeszczak: będę głosował na Komorowskiego

29.06.10

Eugeniusz Grzeszczak (PSL), sekretarz stanu w kancelarii premiera, zapewnił kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego, że w niedzielę na pewno odda swój głos na niego.
fot. Forum

RSS

App Store zmiażdzył konkurencję

22.01.10

Jak nietrudno się domyślić, App Store wciąż jest najpopularniejszym sklepem z mobilnymi aplikacjami. To, co jednak szokuje, to fakt, że witryna Apple’a kontroluje prawie 100% rynku.

RSS

znalezionych: 11550, strona 6 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd