Tak uciekał kapitan tonącego promu z Korei Płd. Jest film

29.04.14

Południowokoreańska straż przybrzeżna ujawniła nagranie z akcji, na którym wyraźnie widać moment, w którym kapitan ucieka z tonącego promu, zostawiając na nim setki pasażerów. Kapitan promu Sewol ubrany jest tylko w sweter i majtki, tak, aby straż przybrzeżna nie zorientowała się, kim naprawdę jest.

RSS

"Jak komendant poleci..." - Hofman u Olejnik nt. opolanki

29.10.12

- To sprawa wymiaru sprawiedliwości. No, na miły Bóg! Ta pani była winna 2 tys. zł - powiedział w Radiu Zet Stanisław Żelichowski, komentując zatrzymanie mieszkanki Opola, której dzieci zostały odesłane do pogotowia opiekuńczego. Wg innych gości winna - przynajmniej częściowo - jest policja. - Gdyby komendant poleciał, to następny wszcząłby procedury i przejrzał sprawy - mówił Adam Hofman.

RSS

18.52 Ukraina: zakonnica zginęła w zamachu na katedrę

29.07.10

Dziewięć osób zostało rannych w wyniku wybuchu, do którego doszło późnym popołudniem w katedrze prawosławnej Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego w Zaporożu na wschodniej Ukrainie.

RSS

Lekarze rozdzielają bliźnięta syjamskie. Potrwa to 20 godzin

08.04.10

W Londynie lekarze operują 4-miesięczne bliźniaki syjamskie, zrośnięte plecami. W ocenie chirurgów, zabieg ich rozdzielenia potrwa do 20 godzin.

RSS

"Kim jest ta Róża?" - w Turcji zdejmują plakaty z Luksemburg

01.03.13

Sąd tureckiej prowincji Diyarbakir nakazał zdjęcie plakatów zapowiadających panel organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Sędziom nie podoba się, że na ilustracji wykorzystano wizerunek Róży Luksemburg oraz podobizny zamordowanych członkiń Partii Pracujących Kurdystanu (PKK), lewicowej organizacji niepodległościowej.

RSS

Książę prosi księcia o Gibraltar

01.04.11

Podczas oficjalnego obiadu, do którego zasiedli w Madrycie książęta Asturii i Wielkiej Brytanii, hiszpański książę Filip powiedział brytyjskiemu następcy tronu Karolowi, że ich dwa kraje powinny rozwiązać "wzajemną dysputę" dotyczącą sytuacji Gibraltaru.
Książę Asturii Filip Burbon (fot. Wikipedia)

RSS

Żewłakow: jestem na reprezentacyjnej bocznicy

29.03.11

Jestem na reprezentacyjnej bocznicy, a moja osoba jest raczej niemile widziana, żeby nie powiedzieć: zbędna - tak przed pożegnalnym meczem o swej pozycji w kadrze Polski mówi Michał Żewłakow. Wtorkowe spotkanie z Grecją będzie jego 102. Jest rekordzistą kraju.

RSS

Ekspert: "Zachód nie powinien się mieszać w sytuację"

29.01.11

Zachód panicznie boi się tego, że władzę w wyniku rewolucji przejmą władzę ugrupowania o charakterze religijnym - mówił o niepokojach na Bliskim Wschodzie prof. Marek Dziekan, arabista z Uniwersytetu Łódzkiego. Ekspert rozmawiał o możliwym rozwoju wydarzeń na Bliskim Wschodzie i jego wpływie na sytuację międzynarodową.

RSS

Atom: Iran nie ustąpi ani o krok

29.12.10

Podczas rozmów z pięcioma stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa i Niemcami pod koniec stycznia w Stambule Iran nie dokona żadnych ustępstw w sprawie swego programu atomowego - poinformowała we wtorek irańska agencja ISNA, cytując prezydenta Mahmuda Ahmadineżada.

RSS

Indonezja: panika po erupcji wulkanu. Ewakuacja 20 tys. osób

01.01.14

Seria kolejnych silnych erupcji wulkanu Sinabung na indonezyjskiej wyspie Sumatra wywołała dzisiaj panikę okolicznej ludności. Po zboczach wulkanu spływają potoki lawy, a słup pyłu i gazów wzbił się na wysokość 7 km.

RSS

znalezionych: 11550, strona 6 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd