Ważna bułgarska urzędniczka miała fałszywy dyplom

01.12.10

Bułgarskie ministerstwo rolnictwa oficjalnie potwierdziło we wtorek, że była szefowa rządowej agencji zarządzającej unijnymi funduszami dla rolnictwa, Kalina Ilijewa, legitymowała się fałszywym dyplomem.

RSS

Dwaj policjanci zastrzeleni w Nowym Jorku. "Jak egzekucja"

22.12.14

Uzbrojony mężczyzna zastrzelił dwóch policjantów, znajdujących się w oznakowanym wozie policyjnym w Nowym Jorku. Sprawca następnie popełnił samobójstwo. Koledzy zabitych oddali im hołd przed szpitalem, z którego transportowano ciała.

RSS

Największa maszyna świata

20.10.08

Gigantyczny Zderzacz Hadronów dostarcza gigantycznych ilości danych. Być może uda się dzięki niemu znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące powstania wszechświata.Produktem ubocznym eksperymentu może być kolejna generacja Internetu.

RSS

Więcej entuzjazmu, głupcze!

01.08.10

W Ameryce, nawet w kryzysie, wypada być optymistą. A w Polsce? Nadal jesteśmy znani na świecie z narzekania praca.wp.pl

RSS

Kolejne zatrzymania w sprawie zamachu na Times Square

22.05.10

W Pakistanie zatrzymano co najmniej cztery osoby podejrzane o powiązania z Faisalem Shahzadem, który 1 maja próbował dokonać zamachu terrorystycznego na nowojorskim Times Square - poinformowały pakistańskie siły bezpieczeństwa. - Zostali zatrzymani, ponieważ podejrzewamy, że znają Faisala Shahzada. Jeszcze nie ustaliliśmy, czy byli zamieszani w próbę zamachu - powiedział przedstawiciel sił bezpieczeństwa. Jednym z zatrzymanych jest współwłaściciel firmy cateringowej.

RSS

Liban: uprowadzono polskich turystów. Już wolni

01.09.10

W Libanie uprowadzono dwóch polskich turystów. Na szczęście siły bezpieczeństwa szybko ich uwolniły z rąk porywaczy. Podczas strzelaniny jeden z przestępców zginął. Polakom nic się nie stało.

RSS

Franciszek: Mieszkam w Domu św. Marty, bo nie mogę żyć sam

08.06.13

Papież Franciszek wyjaśnił, że postanowił mieszkać w Domu św. Marty, a nie w apartamencie w Pałacu Apostolskim dla "higieny psychicznej". - Bo taką mam osobowość. Ja nie mogę żyć sam - powiedział podczas spotkania w Watykanie z uczniami szkół jezuickich.

RSS

"Trójwymiarowy" smartfon LG Swift 3D na wideo

15.02.11

Smartfon LG Swift 3D, wyposażony w dwurdzeniowy procesor OMAP 4 z zegarem 1 GHz, zaprezentował swoje "trójwymiarowe" możliwości na filmiku. Pojawi się także na targach MWC.

RSS

''Niech Wałęsa i Wajda zwrócą pieniądze od Amber Gold''

15.08.12

Europoseł Jacek Kurski (SP) zaapelował do Lecha Wałęsy i Andrzeja Wajdy o zwrot dotacji Amber Gold na film o b. prezydencie. Ocenił też, że w związku z zatrudnieniem na gdańskim lotnisku Michała Tuska minister transportu Sławomir Nowak powinien się oddać do dyspozycji premiera. Stwierdził też, że praca syna Tuska i na lotnisku, i dla OLT to konflikt interesów.

RSS

Mobilny YouTube teraz po polsku

29.08.09

Google aktualizuje swoją aplikację YouTube dla użytkowników systemów Windows Mobile i Symbian, dodając wsparcie dla pięciu nowych języków - w tym również polskiego.

RSS

znalezionych: 11550, strona 6 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd