Sarkozy groził ws. euro? Hiszpanie i Niemcy zaprzeczają

15.05.10

Hiszpański rząd zaprzeczył, jakoby jego szef miał zwierzyć się, że prezydent Nicolas Sarkozy zagroził wystąpieniem Francji ze strefy euro, aby przeforsować zaakceptowanie planu ratowania Grecji. Wiadomość, podaną przez "El Pais", zdementował też Berlin.

RSS

Apple odświeża linię MacBooków Pro

15.04.10

Sklep Apple’a zniknał na chwilę z Internetu by powrócić na nowo z odświeżoną ofertą. Pojawiły się nowe komputery Macbook Pro.

RSS

IFA 2009: Trójwymiarowa plazma Full HD

08.09.09

Na targach IFA, które odbywają się w Berlinie, Panasonic prezentuje pierwszy na świecie system kina domowego, oparty na trójwymiarowym telewizorze plazmowym Full HD.

RSS

Pierwsze 2-gigabitowe pamięci GDDR5 w technologii 40 nm

22.12.09

Hynix dumnie ogłasza wszem i wobec, że wytworzył w 40-nanometrowym procesie technologicznym 2-gigabitowe pamięci GDDR5 DRAM, do użycia w kartach graficznych.

RSS

Windows Phone 7 już kompatybilny z Mac OS-em (wideo)

29.10.10

Microsoft nie chce, by Windows Phone 7 był ograniczony tylko dla użytkowników Windows. Pojawiła się wersja rozwojowa aplikacji do obsługi telefonu poprzez Mac OS-a.

RSS

HTC Merge, czyli kombinacja Androida i klawiatury QWERTY

01.03.11

HTC oficjalnie prezentuje swój najnowszy smartfon oparty na systemie Android, który wyposażony został w 3,8-calowy ekran dotykowy, 5-megapikselowy aparat i klawiaturę QWERTY.

RSS

Dokumenty Google z powrotem w szkole

01.10.09

Wakacje się skończyły, czas iść do szkoły. Rok szkolny 2009/2010 Google postanowiło rozpocząć od wprowadzenia kilku nowych funkcji, przygotowanych z myślą o uczniach i studentach.

RSS

Nie będzie Firefoksa dla iOS-a

01.10.10

Osoby, które liczyły na mobilnego Firefoksa dla swojego iPhone’a będą musiały obejść się smakiem: Mozilla nie planuje wydania tej przeglądarki na system iOS.

RSS

Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #13

15.01.11

Telefonów z Androidem coraz więcej w kraju nad Wisłą, płatny Android Market jest już dla nas dostępny. Czas trochę pogrzebać i poszukać ciekawych aplikacji.

RSS

Rydzyk o PiS: Nie można wykluczyć działania Złego

08.11.11

- Dziękuję Panu Bogu, że jest takie radio, w którym się dobijamy do prawdy, ja bym się bardzo bał stawać po jakiejkolwiek stronie. Tu nie należy wykluczać działania Złego. On wszystko będzie robił, żeby nas wyprowadzić w pole, diabeł zawsze dzielił - skomentował o. Tadeusz Rydzyk rozłam w PiS.

RSS

znalezionych: 11550, strona 7 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd