Po nawałnicach: są ranni, ogromne zniszczenia, będą...

08.08.12

Od 8 sierpnia będą wypłacane zasiłki w wysokości do 6 tys. zł dla poszkodowanych przez ostatnie nawałnice. Gwałtowne załamanie pogody wyrządziło poważne szkody w około 900 gospodarstwach. Strażacy wyjechali do ponad 1300 interwencji. Bez prądu pozostaje w całym kraju nadal kilka tysięcy gospodarstw, a dwie ranne osoby są w szpitalu.

RSS

Niemcy za ograniczeniami ws. gazu łupkowego

22.11.11

Politycy rządzącej w Niemczech koalicji chadeków i liberałów opowiedzieli się za zaostrzeniem regulacji w sprawie wydobycia gazu łupkowego ze względu na ewentualne ryzyko dla środowiska i wody pitnej.

RSS

Egzorcyści zjechali na Jasną Górę

15.07.11

Ok. 300 osób spotkało się w jasnogórskim sanktuarium na Europejskiej Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Posługi Uwalniania. To trzecie podobne spotkanie egzorcystów i pomagających im osób na Jasnej Górze. Poprzednie spotkania odbyły się tam dwa i cztery lata temu. W pięciodniowej konferencji biorą udział przede wszystkich goście z Europy, przyjeżdżają też osoby m.in. z Indii i Afryki.

RSS

18 km obwodnicy za miliard. 200 domów do wyburzenia

22.09.09

Jest pozwolenie na budowę Obwodnicy Południowej Miasta Gdańska. Droga odciąży centrum miasta przez które codziennie przejeżdża ponad 40 tysięcy aut. Cały ruch tranzytowy odbywa się przez Śródmieście. Jej budowa pochłonie 1,3 mld zł i dwieście domów, które trzeba będzie wyburzyć.

RSS

Epson Stylus Pro 3880: komfortowe drukowanie wielkoformatowe

08.09.09

Drukarka fotograficzna A2+ obsługuje wiele różnorodnych nośników i może być używana zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i ambitnych amatorów.

RSS

Przenieśli się z miasta na wieś. Z czego żyją?

29.05.10

Jak wielkie są dysproporcje między pensjami w mieście a zarobkami na wsi? W jakich profesjach jednak można świetnie sobie poradzić za miastem? praca.wp.pl

RSS

Chcę usłyszeć słowo "przepraszam"

01.08.11

Oczekuję, że politycy, którzy mówili, że Lech Kaczyński wywierał naciski, by lądować, a pijany generał zmusił do tego pilotów, będą teraz mieli odwagę powiedzieć Marcie Kaczyńskiej, Jarosławowi Kaczyńskiemu, Ewie Błasik "przepraszam" – mówi w rozmowie z "Wprost" córka posła PiS Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

RSS

Najmniejsza lustrzanka na świecie

01.09.10

Co prawda nie robi zdjęć, ale jest słodko-mała i fajna.

RSS

Mortal Kombat jako serial

08.04.11

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na portalu Machinima.com w przyszłym tygodniu. Na tydzień przed premierą najnowszej odsłony gry.

RSS

Szef TVP Lublin zrezygnował. Nie chciał zwalniać...

22.08.09

Piastujący funkcję zaledwie od miesiąca Andrzej Baryła nie jest już dyrektorem lubelskiego oddziału Telewizji Polskiej.

RSS

znalezionych: 11550, strona 7 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd