Policja u pijanego starosty. A ten dzwoni: ''Zrób coś z tym...''

15.01.14

Lokatorzy domu wezwali patrol policji, bo pijany mężczyzna rozrabiał po nocy w klatce schodowej. Czy kierownictwo komendy w Pruszczu Gdańskim zamiotło sprawę pod dywan, gdy okazało się, że chodzi o starostę powiatu? Historia miała miejsce w 2010 roku, ale policjanci dopiero teraz anonimowo zdecydowali się o niej opowiedzieć.

RSS

Czarna konsola Wii na sportowo

01.11.09

20. listopada ukaże się limitowana edycja czarnego Wii w zestawie z Wii Sports Resort.

RSS

Egipt skraca godzinę policyjną

29.03.11

Egipska Najwyższa Rada Wojskowa skróciła do trzech godzin godzinę policyjną. Od wtorku będzie ona obowiązywała w godzinach 2-5 - podały w poniedziałek źródła wojskowe.
Stolica Egiptu - Kair (fot. Wikipedia)

RSS

Niedzielan przechodzi pod Wawel

08.07.11

Występujący ostatnio w Koronie Kielce piłkarz Andrzej Niedzielan podpisał z Cracovią roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok - poinformował krakowski klub. W piątek napastnik dołączy do zespołu, który przebywa na zgrupowaniu w holenderskim Zutphen.

RSS

Polak zginął przygnieciony lawiną we włoskich Dolomitach

22.02.10

Polski turysta, którego przysypała lawina we włoskich Dolomitach niedaleko granicy szwajcarskiej, zmarł po przewiezieniu do szpitala - podała prasa włoska.

RSS

Prezes NBP Marek Belka został przyjęty do szpitala MSW

29.11.14

Prezes NBP Marek Belka trafił do szpitala. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie obecny na przyszłotygodniowym posiedzeniu RPP - poinformował PAP Przemysław Kuk, dyrektor biura prasowego NBP.

RSS

Pozew za książkę o ''Tygodniku Powszechnym''

29.04.11

Wstrzymania rozpowszechniania książki "Cena przetrwania. SB wobec Tygodnika Powszechnego", przeprosin oraz zadośćuczynienia finansowego domaga się syn Mieczysława Pszona, oskarżonego o współpracę z tajnymi służbami PRL.

RSS

Polski hydraulik wraca do domu

29.01.10

Półtora miliona Polaków powróciło już z emigracji zarobkowej, wielu wciąż jednak woli pozostać Wielkiej Brytanii i Irlandii, pisze „Die Welt”.

RSS

Organizacje szwajcarskie zaniepokojone realizmem w grach wojennych

29.11.09

Torturowanie jeńców, masowe mordy i brak respektowania międzynarodowych praw człowieka. Gry komputerowe bardzo dokładnie przedstawiają grozę wojny. Zdaniem niektórych zbyt dokładnie.

RSS

Zamożni Azjaci po raz pierwszy bogatsi od zamożnych Europejczyków

29.06.10

Majątek zamożnych Azjatów po raz pierwszy okazał się większy od majątku europejskich milionerówp praca.wp.pl

RSS

znalezionych: 11550, strona 7 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd