Google: Android nie jest ani zamknięty, ani sfragmentowany!

08.04.11

Wiceprezes ds. technicznych w Google, Andy Rubin, twierdzi, że jakoś i spójność to wciąż priorytety w pracach nad Androidem.

RSS

Kto nie ryzykuje – żałuje

15.06.10

Być odważnym, mieć swoje zdanie, stawiać się szefowi to samobójstwo? Wręcz przeciwnie. Nie asertywność, ale jej brak jest powodem wielu zawodowych katastrof praca.wp.pl

RSS

Paulina Ligocka wybiera Niemcy

29.07.11

- Nie mam już siły użerać się z władzami Polskiego Związku Snowbordowego. W akcie desperacji podjęłam decyzję, że w zawodach będę reprezentowała Niemcy - oświadczyła Paulina Ligocka w wywiadzie na antenie kanału nSport.

RSS

Zeznawał przeciw rosyjskim urzędnikom. Media: został otruty?

01.04.13

44-letni rosyjski biznesmen, współpracownik szwajcarskiej prokuratury, od trzech lat posiadający w Wielkiej Brytanii azyl polityczny Aleksandr Pierieplicznyj mógł zostać otruty w Paryżu - twierdzą jego znajomi, cytowani przez brytyjski tygodnik "The Observer".

RSS

Sobecka przed sądem za wpłatę grzywny za o. Rydzyka

22.11.12

Przed Sądem Rejonowym w Toruniu stanęła posłanka PiS Anna Sobecka. Została ona obwiniona o popełnienie wykroczenia polegającego na zapłaceniu grzywny za dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka. Sobecka występowała przed sądem bez adwokata.

RSS

Kościół anglikański zmaga się z plagą nietoperzy

08.11.10

W Lambeth Palace, rezydencji abp. Canterbury, zwołano pierwsze w historii spotkanie ekspertów, którzy zastanawiali się, co zrobić z nietoperzami gnieżdżącymi się w co trzecim anglikańskim kościele - donosi "Sunday Telegraph".

RSS

Hipnotyzer Kaszpirowski: Cerkiew mnie złośliwie atakuje

08.07.10

Rosyjski hipnotyzer Anatolij Kaszpirowski skierował internetowy apel do prezydenta Dmitrija Miedwiediewa, w którym skarży się na "złośliwe ataki" ze strony Cerkwi prawosławnej i prosi szefa państwa o obronę.

RSS

Wyścigowy twardziel USB 3.0 od Team Group

29.11.10

Team Group zapowiada wprowadzenie do sprzedaży zewnętrznego dysku twardego TP-1023 z interfejsem USB 3.0. Urządzenie wyróżnia się obudową o niespotykanym wyglądzie, która przywodzi na myśl maskę samochodu.

RSS

Gemalto pozywa Google'a, HTC, Motorolę i Samsunga za... korzystanie z Androida

29.10.10

Firma Gemalto, na co dzień zajmująca się zabezpieczeniami, pozywa gigantów rynku IT, w tym Google'a, za naruszenie jej patentów, dotyczących technologii uruchamiania oprogramowania Java.

RSS

Modelka zwolniona za obronę imienia Kadafich

01.11.11

Utratą pracy zapłaciła włoska modelka Vanessa Hessler za miłość do syna libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego, Mu'tasima. Spółka telekomunikacyjna Telefonica poinformowała o zerwaniu kontraktu z byłą partnerką Mu'tasima Kadafiego.
Jeszcze niedawno Mu'tasima Kadafiego przyjmowali najważniejsi politycy świata (na zdjęciu syn Kadafiego i Hillary Clinton, 2009 r.) (fot. Michael Gross/Dep. Stanu)

RSS

znalezionych: 11550, strona 7 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd