W Lublinie radni prawicy chcą cenzury. 'Jak na Białorusi'

22.03.13

Głównie głosami prawicy miejscy radni zwrócili się do prezydenta, by nie finansował dzieł i imprez "uderzających w dobre obyczaje lub promujących skandaliczne treści". Ratusz odpowiada natychmiast: - W Lublinie cenzury nie będzie.

RSS

Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek

22.10.09

Wszystkich, którzy czekają na najnowszy system operacyjny Microsoftu, czeka przykra niespodzianka. W Polsce system najprawdopodobniej jednak nie zadebiutuje 22 października.

RSS

80-kilogramowy niewypał w Bydgoszczy

01.04.11

Bombę lotniczą z okresu drugiej wojny światowej, ważącą około 80 kilogramów, znaleziono w czasie robót ziemnych w Bydgoszczy. Niewypałem zajęli się saperzy.

RSS

Asus UL80Jt - procesor Core i7 i 12 godzin pracy na baterii

15.01.10

Asus prezentuje swoją nową mobilną maszynę, która pomimo obecności procesora Core i7 oraz grafiki GeForce 310, potrafi pracować na baterii przez 12 godzin.

RSS

Prototyp nowego iPoda touch na eBay'u?

29.04.10

Na portalu aukcyjnym eBay pojawiły się dwa prototypy iPoda touch, po czym szybko zostały usunięte. Ich zdjęcia i dane techniczne sugerują, że nie były to podróbki.

RSS

Izraelskie samoloty ostrzelały cele koło lotniska w Damaszku

08.12.14

- Izraelskie samoloty zaatakowały cele w pobliżu międzynarodowego lotniska w Damaszku i miasta Dimas nieopodal granicy z Libanem - podała syryjska telewizja państwowa. Informację o ostrzale przekazała również libańska telewizja Al-Manar.

RSS

Druga generacja Samsunga Galaxy S zadebiutuje w lutym

22.01.11

"Ewolucja jest przeznaczeniem" - przekonuje nas firma Samsung, która tuż przed targami Mobile World Congress zaprezentuje drugą generację swojego flagowego smartfona - Galaxy S.

RSS

Media: neonaziści pobili Polaków w schronisku. A oto, jak było

15.01.14

Neonaziści zaatakowali Polaków! - tak niektóre media opisują awanturę, do której doszło w schronisku Strzecha Akademicka nad Karpaczem. Do awantury faktycznie doszło, ale dzierżawca schroniska przekonuje, że żadnych neonazistów nie było, a do kłótni doprowadził pijany polski turysta

RSS

Trzy osoby nie żyją po wypadku w jednostce wojskowej

08.07.12

Nie żyją dwaj pracownicy firmy remontowej i żołnierz zawodowy jednostki wojskowej koło Bydgoszczy. Przyczyną ich śmierci było prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla.

RSS

BenQ E1250 i E1280 – złoty i czekoladowy aparat kompaktowy

08.05.10

BenQ wprowadza na rynek dwa 12-megapikselowe aparaty z rodziny Elegant & Stylish – model E1250 – w złotej obudowie i E1280 – w czekoladowej.

RSS

znalezionych: 11550, strona 8 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd