Mass Effect 2 - teraz mniej irytujący

22.05.10

BioWare zebrało opinie graczy na temat swojej superprodukcji science-fiction i wydało darmowe uaktualnienie, które ma poprawić grę Mass Effect 2.

RSS

Polskim graczom nadal zagrażają konie trojańskie

15.01.10

Od kilku miesięcy liderem rankingu opracowanego przez firmę ESET pozostaje rodzina programów wykradających loginy oraz hasła użytkowników popularnych gier sieciowych.

RSS

Wyniki badań ratusza: taxi lepsze niż przewóz osób

08.07.10

Według badań firmy SMG/KRC tzw. zrobionych na zlecenie ratusza przewóz osób świadczy znacznie gorsze usługi niż licencjonowani taksówkarze.

RSS

Microsoft pokazał Windows 8 działający na procesorze ARM

08.01.11

Microsoft zademonstrował na CES-ie „przyszłą wersję Windows” działającą na procesorach ARM. Tym razem niespodzianek nie było.

RSS

"Radykalnych muzułmanów można tylko powstrzymywać"

15.11.10

Szef sztabu brytyjskich sił zbrojnych gen. David Richards sądzi, że Zachód w najlepszym razie może ograniczyć zasięg radykalnych grup muzułmańskich takich, jak Al Kaida. Nie zdoła jednak osiągnąć nad nimi wyraźnego wojskowego zwycięstwa.

RSS

Andrzej Poczobut z "GW" dziennikarzem roku 2011!

15.12.11

Dziennikarzem Roku 2011 został korespondent "Gazety Wyborczej", Andrzej Poczobut. Tymczasem Anna Wacławik-Orpik z TOK FM dostała Grand Press w kategorii Wywiad. Nagrodzony jedną z najbardziej prestiżowych nagród w polskim dziennikarstwie tekst ukazał się w naszym portalu i w Gazeta.pl.

RSS

Traktor wiezie rakietę przez stolicę - policja nic nie wie

15.06.10

O godz. 13 dostaliśmy informację, że ulicami stolicy przemieszcza się olbrzymi traktor ciągnący na naczepie rakietę lub jej atrapę. Policja nie została poinformowana o takiej akcji. Traktor jechał z Marek, kieruje się w stronę Dworca Centralnego.

RSS

Myśl, zamiast klikać

14.10.08

Wkrótce do grania nie będziemy potrzebować joysticka, pada, klawiatury czy myszki. Wystarczy, że założymy na głowę hełm odczytujący fale mózgowe.

RSS

Tylko u nas: gameplay z gry Bulletstorm!

15.02.11

CHIP Online, jako jedyna redakcja w Polsce otrzymała ekskluzywny, przedpremierowy gameplay z gry Bulletstorm. Zobacz, czy ekipa Adriana Chmielarza sprostała powierzonemu zadaniu!

RSS

Gadu-Gadu i poczta elektroniczna w jednym

29.03.10

Gadu-Gadu wprowadziło usługę, dzięki której wysłać i odebrać maila można… bezpośrednio przez GG.

RSS

znalezionych: 11550, strona 8 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd