Mniej mandatów przed referendum w stolicy? Jest nagranie

22.09.13

Warszawska straż miejska dostała polecenie, żeby do referendum ograniczyć aktywność, żeby nie irytować ludzi - donosi portal Niezalezna.pl i publikuje nagranie rozmowy z komendantem straży. - Żadnego polecenia nie było. Ton rozmowie nadaje dziennikarz, a komendant niczego mu nie obiecał - odpowiada straż miejska i rzecznik ratusza.

RSS

Znaleziono niewybuch z II wojny światowej

08.10.10

Przywrócono już ruch na ulicy Tomaszowskiej w Łodzi - poinformowała PAP policja. Wcześniej droga była zamknięta, bo podczas prowadzonych tam prac ziemnych znaleziono niewybuchy pochodzące z okresu II wojny światowej.

RSS

Iran grozi Unii Europejskiej "strasznymi konsekwencjami"

01.07.10

Iran przestrzegł Unię Europejską przed "strasznymi konsekwencjami" sankcji przeciwko Teheranowi, związanych z jego programem nuklearnym - informuje w środę agencja Reutera.

RSS

Jadwiga Kaczyńska: Oni b. boją się prawdy. Albo ją znają

29.03.11

- Wydaje mi się, że oni się bardzo boją poznania tej prawdy. Albo ją znają i też się boją - mówi Jadwiga Kaczyńska w zwiastunie "10.04.10". Film jest kolejną produkcją "Gazety Polskiej" o katastrofie smoleńskiej.

RSS

Amazon pośle paczkę

29.06.10

Amazon.com chce zająć się w Polsce dostarczaniem przesyłek. Prowadzone są rozmowy z Integer.pl - amerykański gigant chciałby wykorzystać jego infrastrukturę.
fot.: sxc.hu

RSS

Po brutalnym ataku na ekspedientkę. Policja: Areszt dla bandyty niepotrzebny

15.12.11

Ekspedientka sklepu na os. Pomorskim została brutalnie pobita. 24-latek rozbił jej na głowie reklamówkę pełną butelek. Do aresztu nie trafił. Po artykule "Gazety" Leszek Marzec, lubuski komendant, zbadał sprawę. - Nie było podstaw do aresztu, policjanci zrobili, co do nich należało - zapewnia. Tymczasem prokuratura ma inną opinię

RSS

5-calowa, wydajna nawigacja z czułym odbiornikiem GPS

29.12.09

Najnowsza nawigacja GPS z linii Lark FreeBird zainteresuje zapewne wielu zmotoryzowanych. Powodem jest kilka nowych cech, które zamknięte w jednym urządzeniu zaspokoją gusta bardziej wybrednych użytkowników.

RSS

Nawigacja Google Maps zhakowana, by pracować poza granicami USA

01.12.09

Google Maps Navigation to darmowa usługa nawigacyjna, pracująca wyłącznie na terenie USA. Przynajmniej do tej pory, bowiem serwis Electricpig uruchomił tę usługę również w Wielkiej Brytanii.

RSS

Google będzie się dzielił zyskami z reklam

29.08.09

Jeśli twój film na YouTube spełni kryteria narzucone przez Google’a, wyszukiwarkowy gigant podzieli się z tobą zyskami z reklamy.

RSS

Dziedziczenie, zaciągania kredytów, ale fiskus już nie. Projekt PO gotowy, a poseł Żalek pisze dalej

29.08.12

Władze klubu PO zdecydowały, że projekt ustawy o związkach partnerskich autorstwa posła Artura Dunina zostanie w najbliższym czasie złożony w Sejmie. Projekt reguluje kwestie dziedziczenia, wspólnego zaciągania kredytów i obowiązku alimentacyjnego. Poseł Jacek Żalek i tak pisze swój projekt.

RSS

znalezionych: 11550, strona 8 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd