''Deformacje mediów jak biblijne węże o palącym jadzie''. Abp Hoser do dziennikarzy

15.09.13

- Jak pieniądz ma być narzędziem sprawiedliwości, tak słowo czy obraz medialny powinien być narzędziem prawdy - mówił abp Henryk Hoser, który dziś w katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana modlił się za dziennikarzy i ludzi pracujących w mediach. - My nie jesteśmy twórcami prawdy, ale jej sługami i odkrywcami - mówił w homilii. Deformacje świata mediów porównał do biblijnych węży o palącym jadzie.

RSS

Apple patentuje innowacyjne rozwiązania biometryczne dla iOS-a

22.08.10

Apple złożyło wniosek patentowy opisujący metodę rozróżniania autoryzowanych i nieautoryzowanych użytkowników urządzeń z systemem iOS. Dodatkowo, „złamane” urządzenia mogą być zdalnie sterowane i blokowane.

RSS

NZXT Lexa S - obudowa dla graczy

15.09.09

W obudowie można zamontować pięć wentylatorów, w tym 120 mm z przodu i z boku oraz wentylator wylotowy 140 mm na górnej ściance.

RSS

Oni nigdy nie dostali podwyżki ani premii

01.04.10

Oni mają taką samą pensję od lat. Coroczne podwyżki, bonusy i premie to świat, o którym mogą tylko pomarzyć praca.wp.pl

RSS

PO, PiS i PSL za odrzuceniem sprawozdania KRRiT

29.06.11

Kluby PO, PSL i PiS zapowiedziały we wtorek w Sejmie głosowanie za odrzuceniem sprawozdania KRRiT za miniony rok. Za jego przyjęciem ma głosować klub SLD.

RSS

Sikora rozważa rezygnację z pucharowych startów

08.01.11

Tomasz Sikora (AZS AWF Katowice), który choruje na zapalenie oskrzeli, rozważa rezygnację ze startów w zawodach Pucharu Świata, by w pełni sił wystąpić w marcowych mistrzostwach globu w Chanty-Mansyjsku na Syberii.

RSS

Google dzieli się swoimi zasobami z konkurencją

15.09.09

Google zdecydował się podzielić zasobami swojej usługi Książki. Gigant najprawdopodobniej chce w ten sposób uniknąć procesu antymonopolowego.

RSS

Muse M-748DP – przenośny odtwarzacz DVD dla estetów

22.07.10

Muse, francuska marka sprzętu audio-video, prezentuje urządzenie M-748DP, przenośny odtwarzacz DVD z ekranem LCD o przekątnej 7”.

RSS

18.40 Warszawa: akcja strażaków na Wale Miedzeszyńskim

22.05.10

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Na południe od Mostu Siekierkowskiego strażacy wypompują wodę gruntową, która wybiła za wał przeciwpowodziowy - poinformował Marcin Ochmański ze stołecznego ratusza.

RSS

Arcybiskupi na rezurekcjach: ''Ataki'', ''ośmieszanie religii''

01.04.13

- Trzeba strzec godności człowieka i ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci, jako największej wartości - mówił metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz podczas dzisiejszej mszy rezurekcyjnej. Z kolei abp Józef Michalik mówił w Przemyślu: religia jest obecnie ośmieszana. Abp Głódź mówił z kolei w Gdańsku o "atakach, oszczerstwach i oskarżeniach".

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd