Zagraniczne fundusze mają być zwolnione z CIT

22.10.10

Zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych zagranicznych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych przewiduje rządowy projekt nowelizacji ustaw o CIT i PIT, którego pierwsze czytanie odbyło się w czwartek wieczorem w Sejmie.

RSS

W Paryżu odsłonięto tablicę w hołdzie królowi Janowi Kazimierzowi

22.01.11

W paryskim kościele Saint-Germain-des-Pres przy grobowcu polskiego króla Jana Kazimierza, odsłonięto uroczyście w piątek wieczorem tablicę poświęconą pamięci tego władcy. Okazją do ceremonii jest 350-rocznica powstania Uniwersytetu we Lwowie, który założył ów władca.

RSS

Sześciolatka w szpitalu. Spadła na nią sygnalizacja świetlna

29.06.14

Na skrzyżowaniu Kołobrzeskiej i Olsztyńskiej w Gdańsku ford zderzył się z mercedesem. Auto zatrzymało się na sygnalizacji, która spadła na sześcioletnią dziewczynkę.

RSS

Ameryka bierze się za pirackie telewizje internetowe

08.02.11

Całe Stany Zjednoczone żyją teraz finałami ligi futbolu amerykańskiego. Nie mogło być lepszego momentu dla władz USA na zamknięcie dziesięciu witryn oskarżonych o nielegalną transmisję wydarzeń sportowych.

RSS

Tajemnicza gra wydawnictwa Activision Blizzard

08.04.10

Activision Blizzard pozazdrościło Valve’owi kampanii reklamowej i przyszykowało własną, tajemniczą zapowiedź gry, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

RSS

Andy Carroll zagra w Liverpoolu

01.02.11

Angielski piłkarz Andy Carroll przechodzi z Newcastle United do Liverpoolu. Kluby uzgodniły kwotę odstępnego, 22-letni napastnik musi już tylko przejść testy medyczne i uzgodnić indywidualne warunki kontraktu z "The Reds".

RSS

6-calowy, rozbudowany czytnik e-booków LumiRead

29.05.10

Acer oficjalnie prezentuje swój nowy czytnik e-booków z 6-calowym, monochromatycznym ekranem E-Ink, klawiaturą QWERTY, łącznością WiFi oraz 3G.

RSS

Zobacz, jak wygląda przyszłość platformy Xbox

22.03.11

Na razie nie wiadomo nic oficjalnego o następcy Xboksa 360. Do Sieci wyciekło jednak wideo, które, choć stare, pokazuje kierunek, w jakim chce iść Microsoft.

RSS

Nasza-klasa.pl - miejsce spotkań

08.01.10

Nasza-klasa.pl rozwija się w kierunku wielokanałowej platformy komunikacji. Zmiany funkcjonalne będą też podkreślane w wizualnej warstwie serwisu. Dziś zmieniono logo i hasło portalu. Ewoluował również design NK.

RSS

UEFA może ukarać Mourinho

29.04.11

UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko trenerowi Realu Madryt Jose Mourinho. W środowym półfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów Portugalczyk został odesłany na trybuny po tym, jak komentował decyzje arbitra.

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd