Kaczyński odrabia straty, ale Komorowski wciąż wygrywa

15.06.10

Bronisław Komorowski 41 procent, Jarosław Kaczyński - 32 procent - tak wygląda poparcie dla dwóch najważniejszych kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich w najnowszym sondażu SMG/KRC Millward Brown. Komorowski stracił w ciągu trzy dni 1 procent poparcia, a Kaczyński zdobył 2 punkty procentowe. W II turze Komorowski również wygrywa z Kaczyńskim. Co ciekawe mimo, że do wyborów zostało tylko 6 dni, jedynie 50 procent ankietowanych wie na pewno na kogo odda głos.
Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski (fot. FORUM)

RSS

Kaczyński: mam poparcie milionów. Mogę podjąć się tej misji

08.05.10

Mam poczucie, że mogę podjąć się tej misji - powiedział w piątek ubiegający się o prezydenturę prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z warszawskim społecznym komitetem wspierającym jego start w wyborach na najwyższy urząd w państwie.
fot. Wprost

RSS

Mały samolot rozbił się w Czechach. Załoga zginęła

29.08.11

Dwóch ludzi zginęło w zachodnich Czechach w katastrofie małego samolotu sportowego - poinformowała czeska policja.

RSS

Nokia Money, czyli komórkowe płatności

29.08.09

Nokia zapowiada, że w przyszłym roku uruchomi usługę Money, dzięki której użytkownicy telefonów komórkowych fińskiej firmy, będą mogli przelać pieniądze za pomocą... smsa.

RSS

Golfista pobity, a nie uratowany? Żona wściekła o kochankę

29.11.09

Oficjalnie jest tak: Najbardziej znanego na świecie golfistę Tigera Woodsa, który w nocy z czwartku na piątek czasu miejscowego został ranny w wypadku samochodowym na Florydzie, uratowała żona ... kijem golfowym. Jednak portal tmz.com podaje, że wcześniej doszło do awantury i w efekcie wypadku sportowca.

RSS

Microsoft i Novell rozszerzają współpracę nad oprogramowaniem Moonlight

22.12.09

Microsoft i Novell rozszerzają współpracę nad rozwiązaniem Moonlight w celu zapewnienia zgodności ze specyfikacjami Silverlight 3 i Silverlight 4.

RSS

Gotówka w małym palcu

15.06.10

W Warszawie przy ulicy Płockiej 9/11 działa pierwszy w Polsce bankomat biometryczny, zainstalowany przez Bank Polskiej Spółdzielczości.

RSS

Obrażał, nagrywał". Powody dymisji płk. [ZOBACZ WNIOSEK]

15.02.12

Członkowie Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych domagali się odwołania płk. Edmunda Klicha, bo "całkowicie stracił u nich autorytet". Właśnie takie uzasadnienie znalazło się we wniosku przesłanym do ministra infrastruktury, do którego szef resortu się dzisiaj przychylił.

RSS

Sopot: ludzie przyjeżdżają do pensjonatu, którego nie ma

29.07.10

Tylko 50 zł za dobę w pensjonacie w centrum Sopotu. Oferta niezwykle atrakcyjna, gdyby nie była oszustwem.

RSS

Nowe osiedle żydowskie powstanie na Zachodnim Brzegu

22.04.11

Żydowscy osadnicy założyli, na razie symbolicznie, na wzgórzach koło Nablusu, w północnej części Zachodniego Brzegu, nowe osiedle. Nie mieli pozwolenia władz izraelskich, ale wojsko i policja nie interweniowały - podały w czwartek izraelskie media.

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd