Słuchacze Trójki kontra dyrektor. Sprawa dla prezydenta

01.04.10

Słuchacze radiowej Trójki kontynuują protest przeciwko nowemu dyrektorowi anteny i jego polityce programowej. Naprzeciw siedziby Trójki zawiesili transparent nawołujący Jacka Sobalę do dymisji, apel o interwencję trafić ma też do ministra skarbu i prezydenta.

RSS

Co kryje w sobie edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Brotherhood?

15.08.10

Ubisoft ujawnił więcej informacji na temat zawartości pudełka edycji kolekcjonerskiej – poza standardowymi gadżetami gracz otrzyma… pudełko z wyskakującą lalką arlekina?

RSS

Białystok: 80-latek trzepał dywan i wypadł przez okno

01.10.10

Tragedia na os. Bema w Białymstoku. Starszy mężczyzna wypadł przez okno swojego mieszkania w bloku. Zginął na miejscu.

RSS

Naukowcy: biblijnym plagom winne globalne ocieplenie

29.03.10

Opisane w Starym Testamencie plagi, które nawiedziły Egipt, wydarzyły się naprawdę - stwierdzili naukowcy. Uczonym udało się dokładnie określić jak doszło do katastrof, pisze brytyjski "Daily Telegraph".

RSS

Ekran wyboru przeglądarek nie pomógł konkurentom Internet Explorera

29.10.10

W lutym Microsoft, pod wpływem nacisku ze strony Unii Europejskiej, zmuszony był dodać ekran wyboru przeglądarek do systemu Windows. Jak się okazuje, nic to nie zmieniło.

RSS

Kaddafi odbił kolejne miasto. Bombardowania

15.03.11

Podległe Muammarowi Kaddafiemu wojska rządowe zdobyły kontrolowane dotąd przez libijskich rebeliantów miasto Zułara, leżące w zachodniej części kraju. Jak podała agencja Reutera, walki rządowych wojsk z rebeliantami zakończyły się.

RSS

Kukiz nagrał piosenkę o Afganistanie i betonie w MON

29.08.09

Paweł Kukiz, lider zespołu "Piersi" nagrał piosenkę o polskich żołnierzach w Afganistanie i o "betonie w MON". Utwór "Afgański bagnet" ma być też wyrazem poparcia dla byłego dowódcy wojsk lądowych, gen. Waldemara Skrzypczaka.

RSS

Tóskobus w Warszawie. "Tusk oszukał kibiców, nikt w Polsce już mu nie wierzy"

08.10.11

"Tóskobus" - inicjatywa związku stowarzyszeń kibiców skierowana przeciw rządowi Donalda Tuska - po kilkudniowym objeździe kraju wrócił do Warszawy. W ramach tej akcji kibice zbierają podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
(fot. Forum)

RSS

William i Kate dostaną konia z Czech

29.04.11

Biały ogier z czeskiej stadniny w Kladrubach nad Labem będzie prezentem ślubnym Czech dla księcia Williama i Kate Middleton.

RSS

Lotos w Eurolidze dzięki "dzikiej karcie"

08.07.11

Koszykarki Lotosu Gdynia, które zajęły w Ford Germaz Ekstraklasie czwarte miejsce, zagrają w Eurolidze dzięki otrzymanej od FIBA "dzikiej karcie" - poinformował prezes klubu Mieczysław Krawczyk.

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd