Benedykt XVI wprost: Dziś potrzebny jest "Kościół wojujący"

22.05.12

W obecnych czasach potrzebny jest "Kościół wojujący", który angażuje się w walkę ze złem próbującym opanować świat - oświadczył Benedykt XVI w przemówieniu. - Widzimy, jak zło postępuje na różne sposoby, okrutne, posługując się różnymi formami przemocy - stwierdził.

RSS

Nawigacja Trak z szybkim, dwurdzeniowym procesorem

08.09.09

Trak wprowadza do oferty 5-calową nawigacje GPS-530. Wraz z tym urządzeniem pojawią się na rynku odświeżone wersje dotychczasowych modeli GPS-430 oraz GPS-550.

RSS

Grecja: błyskawiczny proces neofaszysty za zabójstwo rapera

22.09.13

Jorgos Rupakias, neofaszysta z reprezentowanego w parlamencie ruchu Złota Jutrzenka, zabójca greckiego lewicowego rapera Pawlosa Fyssasa, stanął dziś, już po trzech dniach, przed sądem w Atenach.

RSS

Androidowy przegląd tygodnia #1

15.10.10

Telefonów z Androidem coraz więcej w kraju nad Wisłą, płatny Android Market jest już dla nas dostępny. Czas trochę pogrzebać i poszukać ciekawych aplikacji.

RSS

Dwurdzeniowy CPU Orion zamieni telefony komórkowe w multimedialne monstra

08.09.10

Samsung zaprezentował swój, jak zapewnia, wyjątkowo wydajny i wyjątkowo energooszczędny procesor dla urządzeń mobilnych. Dwurdzeniowy Orion jest szybszy, niż niektóre komputery znajdujące się w sprzedaży.

RSS

Napaść na policjanta, petardy - ujęci po derbach Krakowa

01.05.12

Policja zatrzymała tuż po meczu derbowym Wisła-Cracovia ośmiu kibiców. Będą odpowiadać przed sądem za wniesienie na stadion środków pirotechnicznych i napaść na policjanta. Jeden z zatrzymanych usiłował dostać się na stadion na podstawie sfałszowanych dokumentów.

RSS

Zestaw klawiatury i myszy z 3-letnią żywotnością baterii

15.02.10

Logitech wprowadza na rynek pierwszy na rynku zestaw bezprzewodowych urządzeń sterujących - klawiatury i myszy - które mogą pracować na jednej baterii nawet 3 lata.

RSS

Tablet do zarządzania domową energią

01.07.10

Firma Cisco prezentuje 7-calowy tablet z dotykowym ekranem i procesorem Intel Atom, który ma służyć do zarządzania domową energią.

RSS

Sikorski chwali się listą poparcia: Mam głosy Gowina, Nitrasa i...

15.03.10

Na stronie internetowej Radosława Sikorskiego pojawiła się lista parlamentarzystów, którzy udzielili poparcia obecnemu ministrowi spraw zagranicznych, kandydatowi w prawyborach Platformy Obywatelskiej. Wśród 20 nazwisk znajdujemy Jarosława Gowina i Jacka Rostowskiego. To jednak wciąż mniej niż tych, którzy oficjalnie poparli Bronisława Komorowskiego.

RSS

Wyścigi motocyklowe na lodzie: Krasnikow wygrał w Sanoku

22.01.11

Sześciokrotny mistrz świata wyścigach motocyklowych na lodzie (ice racing) Rosjanin Nikołaj Krasnikow z kompletem punktów wygrał w piątek w Sanoku rundę kwalifikacyjną do mistrzostw świata. Piąte miejsce zajął Grzegorz Knapp.

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd