AutoMapa uruchamia funkcję wiadomości alarmowej In Case Of Emergency

08.05.10

AutoMapa wprowadza funkcję wysyłania wiadomości alarmowej SMS pomagającą uzyskać błyskawiczną pomoc w przypadku kryzysowej sytuacji na drodze.

RSS

Norweski biskup wykorzystywał ministranta

08.04.10

Nie kończy się problem pedofilii w Kościele katolickim. Norweski biskup przyznaje, że przed dwudziestu laty wykorzystywał seksualnie nieletniego chłopca.

RSS

PiS przeciwko prywatyzacji. "W hołdzie Janowi Pawłowi II"

29.04.11

Posłowie PiS poinformowali o zebraniu ponad miliona podpisów przeciwko prywatyzacji lasów państwowych. Zostaną one złożone w Sejmie. - W hołdzie Janowi Pawłowi II, dlatego że stawał on bardzo mocno w obronie polskich lasów - mówi Jan Szyszko.

RSS

Samolot spadł na osiedle. 12 osób nie żyje

29.11.10

Co najmniej dwanaście osób zginęło w katastrofie samolotu transportowego Ił-76 w Pakistanie. Wśród ofiar są członkowie ukraińskiej załogi samolotu lecącego do Sudanu. Zginęły też minimum trzy osoby, które była w miejscu katastrofy. Jednego ze świadków tragedii, z poważnymi poparzeniami, odwieziono do szpitala. Służby ratunkowe poszukują ocalałych z wypadku.

RSS

Warszawa: Autobus zjechał ze skarpy. Policja ma nagranie z wnętrza

15.05.11

W wypadku autobusu, do którego doszło u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego, najciężej został ranny kierowca. Poszkodowanych zostało też kilkoro dzieci - poinformowały służby ratownicze. Rannych zostało 38 osób. Policjanci zabezpieczyli już nagranie z kamer wewnętrznych autobusu

RSS

Spamer-Kiler: "Mam na ciebie kontrakt. Nie zabiję cię, jeśli mi zapłacisz!"

29.08.10

Pewien Anglik wpadł w sporą konsternację na widok przesłanych mu przez pocztę elektroniczną pogróżek. Warunek był prosty: albo zapłaci 50 tysięcy dolarów albo zostanie zlikwidowany – pisze portal The Register.

RSS

Alarm przeciwpowodziowy na Podkarpaciu

08.08.10

W gminach Adamówka i Sieniawa w powiecie przeworskim na Podkarpaciu obowiązuje alarm przeciwpowodziowy. Zalanych jest ok. 900 ha użytków rolnych - poinformował Jan Czech z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie. - Alarm w obu gminach wprowadził starosta przeworski w związku ze wzrostem stanu wód po gwałtownych burzach oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi - powiedział Czech.

RSS

Bangladesz też blokuje Facebooka

01.06.10

Władze Bangladeszu dołączyły do Pakistanu – w związku z konkursem na najfajniejszą karykaturę Mahometa zdecydowano się zablokować dostęp do portalu.

RSS

Nagranie libacji. Pekao S.A.: to biurowiec. Nie ma skarbca

22.01.10

Pekao S.A. chce, żeby prokuratura zajęła się sprawą - to komentarz banku po ujawnieniu przez TVN nagrań libacji ochroniarzy banku z przypadkowymi kobietami. Bank uspokaja, że dane klientów były bezpieczne i nie wyciekły.

RSS

8 osób zabitych w porachunkach bandyckich w Rosji

22.01.11

Podziurawione kulami ciała ośmiu osób znaleziono w piątek w garażu jednego z domów w Stawropolu na rosyjskim Kaukazie. Ofiarą porachunków bandyckich padł znany w mieście szef jednej z przestępczych band Władimir Slezariew, znany jako Chan, i jego rodzina.

RSS

znalezionych: 11550, strona 9 z 1155
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna osób prywatnych Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

zespół muzyczny Słupsk, stacja kontroli pojazdów Słupsk, fotograf ślubny Bydgoszcz, cd